• Logos
 • Logos - statyczne reklamy partnerskie czarno-białe umieszczane w stopce strony. Zapraszamy do współpracy poprzez wymianę banerami partnerskimi.

   

  Reklama wyświetlana jest na wszystkich stronach serwisu pod stopką czyli na dole strony.

   

   

  Wymagania techniczne:
  szerokość: do 200px,
  wysokość: do 100px,
  rozmiar do 50 kB,

   

  Zawartość statyczna:
  - format plików JPG, GIF

   

  Co należy przesłać:
  1. Plik jpg/gif (forma statyczna)
  2. Alt tekst (opis w chmurce) nie może być dłuższy niż 30 znaków.
  3. Adres docelowy (click URL), na jaki reklama ma kierować po kliknięciu.
  4. Tytuł reklamy, nazwa własna reklamodawcy, telefon kontaktowy i adres e-mail.

  Materiały reklamowe należy przesyłać na adres: reklama@nowiny.rybnik.pl

  W razie wątpliwości, Zadaj pytanie

  Zobacz inne Rodzaje reklam

 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.