• Tekst Sponsorowany
 • Tekst Sponsorowany - bardzo ciekawa forma reklamy skierowana dla firm i instytucji, które chcą na łamach serwisu zareklamować swoje usługi poprzez artykuł.

   

  Tego typu forma reklamy ma dwie wersje zależne od tego czy chcemy umieścić tylko krótki tekst i zdjęcie czy też oprócz tego także rozwinięcie tekstu i więcej zdjęć.

   

  Wymagania techniczne:
  wersja krótka ze zdjęciem - do 200 znaków (ze spacjami)
  wersja krótka bez zdjęcia - do 300 znaków (ze spacjami)
  wersja długa - do 10000 znaków (ze spacjami) + wersja krótka do umieszczenia na stronie głównej
  maksymalna ilość zdjęć w wersji długiej - 5 szt.
  treść tekstu długiego może zawierać linki URL tylko do strony www reklamodawcy w ilości do 5 szt.

   

  Co należy przesłać:
  1. Treść artykułu + zdjęcia w formacie jpg/gif
  2. Adres docelowy (click URL), na jaki reklama ma kierować po kliknięciu.
  3. Nazwa własna reklamodawcy, telefon kontaktowy i adres e-mail.

   

  Materiały reklamowe należy przesyłać na adres: reklama@nowiny.rybnik.pl

   

  W razie wątpliwości, Zadaj pytanie

   

  Zobacz inne Rodzaje reklam

 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.