Czas wolny
 • Jubileuszowy Ryjek! Już kupisz bilety!

  05.10.2020

 • Przed nami prawdziwe święto doskonałego humoru. Już po raz dwudziesty piąty zapraszamy na Rybnicką Jesień Kabaretową Ryjek! Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 5 października!

  - Jesteśmy w roku jubileuszu 25-lecia, jednak w dobie tzw. „nowej normalności” wszystko w kulturze i rozrywce zostało ograniczone do połowy i w takiej też połowicznej formule odbędzie się to legendarne wydarzenie pod hasłem RYJEK 24 i pół. Fetować w pełni będziemy za rok! - tłumaczą organizatorzy.

  A co nas czeka w przedostatni weekend listopada? Trzy dni świetnej zabawy. W piątek 20 listopada w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się Ryjkowa Gala Stand-upu. Zmierzą się: Ewa Błachnio, Grzegorz Dolniak, Tomasz Jachimek, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Tomasz Nowaczyk, Michał Pałubski i Marcin Zbigniew Wojciech.

  W sobotę 21 listopada w TZR Konkurs o Pół Koryta i Melodyjną nagrodę im. Artura. W konkursie udział wezmą: Formacja Chatelet oraz kabarety: Kałasznikof, Łowcy.B, Paranienormalni, Spółka z o.o., Trzecia Strona Medalu. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Młodych Panów. Konkurs poprowadzi mistrz ceremonii Mariusz Kałamaga.


  W niedzielę 22 listopada widzimy się przed telewizorami na Niejubileuszowym Koncercie Galowym, tradycyjnie w Polsacie, aby obejrzeć realizację the best off z minionych edycji.

  Sprzedaż biletów na 20 i 21 listopada ruszy 5 października o godz. 12:00. Kosztują 80 zł (pierwszy dzień) i 120 zł (drugi dzień).

   
 • ADR

 • Medhouse 5.10-30.06.2021
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.