Czas wolny
 • Kydryński,Szczepkowska, Passent w Rybniku

  28.09.2020

 • Rybnicka biblioteka zaprasza na spotkania autorskie w ramach 51. Rybnickich Dni Literatury z Marcinem Kydryńskim, Joanną Szczepkowską, Agatą Passent i Joanną Jagiełło oraz kapitułą i nominowanymi Górnośląskiej Literackiej Nagrody Juliusz.


  Program spotkań:

  3 października, godz. 18, PiMBP w Rybniku, ul. Szafranka 7
  Marcin Kydryński - spotkanie autorskie

  8 października, godz. 18.30, PiMBP w Rybniku, ul. Szafranka 7
  Joanna Szczepkowska - spotkanie autorskie

  16 października, godz. 17, PiMBP w Rybniku, hol I piętro, ul. Szafranka 7
  Spotkanie z nominowanymi do nagrody Juliusz. Moderator: Ewa Niewiadomska.

  16 października, godz. 19, PiMBP w Rybniku, hol I piętro, ul. Szafranka 7
  Agata Passent - spotkanie autorskie. Moderator: Aleksandra Klich.

  26 października, godz. 9 (Filia nr 8, ul. Reymonta 69, dzielnica Smolna) i godz. 11 (PiMBP w Rybniku, ul. Szafranka 7)
  Joanna Jagiełło. Temat spotkania: „Wokół nieidealnych rodzin”.  Więcej informacji o autorach znajduje się na stronie: www.biblioteka.rybnik.pl.

   
 • ADR

 • Medhouse 5.10-30.06.2021
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.