Aktualności
 • Wypadek na składowisku śmieci, ranny 58-letni kierowca

  15.09.2020

 • Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 15 września na wysypisku śmieci w Jastrzębiu-Zdroju. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że samochód ciężarowy marki Man przewrócił się na bok w trakcie rozładunku.

  O godzinie 8.34, policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na składowisku odpadów przy ulicy Dębina.

  - Mundurowi ustalili, że 58-letni kierujący znajdował się w pojeździe, gdy podczas rozładunku samochód ciężarowy Man wraz z naczepą przewrócił się na prawy bok. Mieszkaniec Dąbrowy Górniczej został przewieziony do szpitala – informuje aspirant Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji.

  Dokładne okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane przez śledczych.

   
 • IrS

 • Skok Stefczyka
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.