Aktualności
 • Cztery osoby ciężko ranne w wypadku, w tym dziecko (ZDJĘCIA)

  13.07.2020

 • Cztery osoby ranne, w tym niespełna 5-letnie dziecko - to bilans wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca w Żorach. Dziewczynka i kierujący, który spowodował wypadek trafili w stanie ciężkim do szpitala. Dziecko podróżowało w niezamocowanym foteliku.

  Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę na ulicy Pszczyńskiej. Jak wstępnie ustalili, 63-letni kierowca renault z powiatu rybnickiego z nieustalonych przyczyn nagle zjechał na przeciwny pas jezdni i czołowo zderzył się z volkswagenem, kierowanym przez 62-letnią mieszkankę powiatu pszczyńskiego.

  - Do szpitala trafił w ciężkim stanie 63-latek i 60-letnia pasażerka renault oraz 62-letnia kierująca drugim samochodem i podróżujące z nią dziecko. Poważnie ranna został niespełna 5-letnia dziewczynka, która podróżowała bez pasów, w niezamocowanym foteliku – zaznacza aspirant sztabowa Kamila Siedlarz, oficer prasowa żorskiej policji.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.