Aktualności
 • Pszów także zdecydowanie za Dudą

  13.07.2020

 • Na ubiegającego się o reelekcję prezydenta głos oddało blisko 61 proc. wyborców, a na Rafała Trzaskowskiego 39,11 proc. Frekwencja wyniosła 64,09 procent.

  Aż 60,89-procentowe (4 084 osób) poparcie pszowian otrzymał Andrzej Duda, na Rafała Trzaskowskiego głosowały 2 623 (39,11 proc.) osoby.

  Komisje obwodowe wydały 6 771 ważnych kart wyborczych, co oznacza, że frekwencja wyniosła 64,09 procent.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Czerwionka-Leszczyny: Duda z ponad 60-procentowym poparciem Duda lepszy o 12 punktów od Trzaskowskiego w RydułtowachRadlin za Andrzejem DudąDuda wyraźnie przed Trzaskowskim w powiecie wodzisławskimPowiat rybnicki: Andrzej Duda wygrywa z ogromną przewagąTrzaskowski wyraźnie wygrywa w RaciborzuWodzisław Śląski: Duda ponad 9 punktów więcejWysoka wygrana Dudy w Jastrzębiu-Zdroju

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.