Horoskop
 • Horoskop 22/2020

  03.06.2020

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  Należysz do osób, które bardzo wiele wymagają od otaczającego ich świata. Zazwyczaj ciężko Ci pogodzić się z porażką, kompletnie nie akceptujesz też błędów innych osób. Pamiętaj jednak, że nikt nie jest nieomylny, a błędy i kłopoty są integralną częścią życia. Nie zawsze wszystko będzie idealne, a Ty musisz się nauczyć akceptować trudności.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Wśród Twoich bardzo bliskich znajomych niedługo zapanuje napięta atmosfera. Poważna kłótnia dwójki przyjaciół doprowadzi do wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji. Postaraj się wysłuchać obu stron i, gdy opadną już emocje, doprowadzić do spotkania zwaśnionych osób. Jeśli weźmiesz na swoje barki rolę mediatora, uda Ci się załagodzić sytuację.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W najbliższym czasie czeka Cię bardzo miłe spotkanie. Dostaniesz zaproszenie na spotkanie od osoby, z którą dotąd miałeś raczej sporadyczne kontakty. Jednak po kilku spędzonych razem chwilach przekonasz się, że macie wiele wspólnych tematów i bardzo dobrze wam się rozmawia. Ta znajomość z czasem może się przerodzić w głębszą relację.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Należysz do osób, które wyjątkowo starannie starają się ukrywać swoje emocje. Można by wręcz powiedzieć, że nie pozwalasz sobie na okazywanie radości. W celebrowaniu szczęśliwych chwil nie ma niczego złego. Nie powinieneś tłumić w sobie radości. Okazując ją otoczeniu, możesz w pełni wyrazić siebie, ale także przekazać innym pozytywne bodźce.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Jesteś bardzo ufną osobą. Sam zawsze dotrzymujesz słowa i stronisz od kłamstwa. Ślepo wierzysz także w to, że tymi samymi zaletami charakteryzują się inne osoby. Niestety, prawda jest taka, że na świecie nie brakuje ludzi, którzy próbują wykorzystać zaufanie innych dla własnych korzyści. Postaraj się więc zachować nieco więcej ostrożności w kontaktach z nieznajomymi.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  W najbliższym czasie czeka Cię sporo nieplanowanych wydatków, które mocno odbiją się na Twoich oszczędnościach. Nie przejmuj się tym jednak zbytnio, gdyż bardzo szybko uda Ci się powetować sobie straty, a będzie to możliwe dzięki nieoczekiwanemu zleceniu. W dłuższej perspektywie więc nie tylko odzyskasz oszczędności, ale dołożysz do nich jeszcze sporo grosza.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  W Twoim życiu uczuciowym zapowiada się naprawdę niemała rewolucja. Niebawem poznasz wyjątkowego człowieka, który urzeknie Cię nie tylko swoim zachowaniem, ale również aparycją. Okaże się ponadto, że macie wiele wspólnych tematów, a nawet podobne plany i marzenia. Jeśli tylko na to pozwolisz, nowa znajomość szybko przerodzi się w bliższą relację.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Przed Tobą bardzo intensywny czas. Czeka Cię nie tylko dużo pracy, ale i wiele spotkań o charakterze niekoniecznie towarzyskim. Chociaż nie zabraknie chwil, w których będzie Ci się wydawało, że już na nic nie znajdziesz sił, to jednak ogromna satysfakcja sprawi, że najbliższe dni będą dla Ciebie naprawdę dobre i udane. Postaraj się znaleźć także chwilę na wypoczynek i relaks.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Od dłuższego czasu wydaje Ci się, że prześladuje Cię potworny pech, a problemy nawarstwiają się stanowczo zbyt szybko. Nie martw się, już niedługo los się odwróci i dołączysz do grona tych, którym szczęście zdecydowanie sprzyja. Znikną także problemy, z którymi aktualnie się zmagasz, tak więc już niebawem wszystko naprawdę zacznie się układać.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W najbliższych dniach będziesz zmuszony dokonać kilku poważnych wyborów. Pamiętaj, że niektóre decyzje należy bardzo dokładnie przemyśleć. Nie możesz jednak zwlekać w nieskończoność, gdyż możesz przez to stracić w ogóle możliwość wyboru. Postaraj się wszystko dokładnie przeanalizować, a jeśli to możliwe, poproś o radę zaufaną osobę.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Należysz do osób, które strasznie nie lubią zmian. Nawet najdrobniejsza kosmetyka sprawia, że dane pomieszczenie czy rzecz przestają Ci się podobać. Niestety już niedługo będziesz musiał zmierzyć się z kilkoma poważnymi zmianami w swojej przestrzeni życiowej. Postaraj się zbytnio tego nie wyolbrzymiać i nie krytykować, czasem naprawdę warto wymienić stare na nowe.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Jeszcze niedawno pomiędzy Tobą o kimś z twojej rodziny panowały bardzo chłodne relacje. Niedawno jednak Wasze kontakty stały się intensywniejsze, dzięki czemu staliście się sobie o wiele bliżsi. Postaraj się nie zmarnować tej szansy i sprawić, aby połączyła was prawdziwa, rodzinna zażyłość. Jeśli Ci się to uda, bez wątpienia nie będziesz żałować.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.