Aktualności
 • Żory: w 30. rocznicę pierwszych wolnych wyborów samorządowych

  29.05.2020

 • 27 maja 2020 r. dokładnie w 30. rocznicę pierwszych wolnych wyborów do samorządu terytorialnego, Muzeum Miejskie w Żorach prezentuje okolicznościową wystawę wirtualną "Porządki w betonowej sypialni".

  Na wystawie można zobaczyć nie tylko materiały wyborcze, programy i ulotki startujących w wyborach ugrupowań, ale także w pewien sposób cofnąć się w czasie. Ekspozycja pokazuje Żory na fotografiach, materiałach filmowych i w artykułach prasowych z tamtego czasu. Przedstawia również informacje o codziennym życiu mieszkańców.

  Prezentacja odbywa się wyłącznie w Internecie. Naprawdę warto zobaczyć!

  Link do wystawy wirtualnej: muzeum.zory.pl/wystawy-wirtualne/wybory90/

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.