Aktualności
 • Konkurs Nowiny Junior! Czekają nagrody. Jak je zdobyć?

  28.05.2020

 • KONKURS! Masz profil na Facebooku? Masz szansę na nagrody w naszej zabawie! Kliknij TU i wyślij swoje zdjęcie z dzieciństwa lub zdjęcie swojego dzieciaka. Okraś je oryginalnym opisem, udostępniaj i zbieraj lajki. Czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę jubilerską Artis!

  Nasza akcja na FB potrwa do najbliższej niedzieli godz. 19. Zwycięskie zdjęcia zamieścimy w drukowanej wersji Nowin, a także w e-wydaniu gazety dostępnym na stronie www.enowiny.pl

  Zapraszamy do zabawy!

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.