Aktualności
 • Włamał się do auta i zasnął!

  26.05.2020

 • Policjanci z Jastrzębia zatrzymali 26-letniego sprawcę włamania do samochodu. Schwytanie przestępcy nie stanowiło dużego problemu dla funkcjonariuszy, gdyż jastrzębianin zasnął w samochodzie.

  O włamaniu do auta zawiadomił policjantów pokrzywdzony mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju.

  - W nocy z 21 na 22 maja wybił szybę i wszedł do środka. Ku wielkiemu zdziwieniu mundurowych, którzy przyjechali na miejsce, sprawca smacznie spał wewnątrz pojazdu. Wybudzony, nie krył zaskoczenia, że jest w aucie – zaznacza aspirant Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji.

  W rozmowie z mundurowymi 26-latek przyznał się do wybicia szyby, bo nie miał gdzie się przespać. Niewiele pamiętał z momentu zniszczenia samochodu, gdyż był pod wpływem alkoholu. W poniedziałek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

   
 • IrS

 • WCK Reggae
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.