Aktualności
 • 11 zakażonych w rydułtowskim szpitalu

  26.05.2020

 • To sześcioro pacjentów i pięcioro pracowników oddziału internistycznego. Są wśród nich pielęgniarki, opiekunka, salowa i sekretarka medyczna.

  W Szpitalu w Rydułtowach zakażonych jest 11 osób. - Sześcioro pacjentów i pięcioro pracowników oddziału internistycznego. Są wśród nich pielęgniarki, opiekunka, salowa i sekretarka medyczna – powiedział nam we wtorek rano Krzysztof Kowalik, dyrektor szpitali w Wodzisławiu Śląskim i Rydułtowach.

  Nadal wstrzymane są przyjęcia na oddział. - Pobieramy od pacjentów i personelu już drugi wymaz i czkamy na kolejne wyniki – dodaje szef lecznic.

   
 • IrS

 • WCK Reggae
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.