Aktualności
 • Jastrzębie-Zdrój: karambol czterech samochodów (ZDJĘCIA)

  25.05.2020

 • Na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Połomską w doszło do bardzo poważnie wyglądającej kraksy czterech aut. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

  25 maja około godziny 6.55 patrol ruchu drogowego udał się na skrzyżowanie Drogi Głównej Południowej z ulicą Połomską, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu policjanci potwierdził fakt zderzenia się czterech samochodów osobowych.

  - 23-latka kierująca skodą, jadąc Drogą Główną Południową w kierunku Mszany, nie ustąpiła pierwszeństwa, skręcając w lewo na skrzyżowaniu w ulicę Połomską 40-letniemu kierującemu mercedesem. Ten po zderzeniu uderzył w dacię i opla, których kierowcy oczekiwali na skrzyżowaniu – informuje aspirant Halina Semik, oficer prasowa jastrzębskiej policji.

  Karambol wyglądał bardzo poważnie, na szczęście uczestnikom nic poważnego się nie stało. Kierująca skodą została ukarana mandatem.

  Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyn wypadków i kolizji w naszym regionie. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że wraz ze zmianą pogody powinniśmy zmienić technikę prowadzenia pojazdu. Zmienne warunki atmosferyczne, odczuwalne są dla kierowców.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.