Aktualności
 • Rybnik: przedszkola i żłobki nadal zamknięte

  25.05.2020

 • Ze względu na sytuację epidemiczną w Rybniku, Sanepid nie rekomenduje do 30 maja otwarcia żłobków, przedszkoli oraz zajęć opiekuńczych w klasach I-III w szkołach podstawowych.

  Decyzja o ewentualnym otwarciu placówek od 1 czerwca, podjęta zostanie przez prezydenta miasta po konsultacji z przedstawicielami sanepidu.
   
  - Sami rodzice przedszkolaków również mają obawy przed zbyt szybkim otwarciem placówek przedszkolnych. Spośród 4968 rodziców, zapytanych przez miasto czy chcą wysłać dzieci do przedszkoli,  pozytywnie odpowiedziało jedynie 546 – informuje Agnieszka Skupień, rzeczniczka magistratu.
   
  W  miejskich placówkach oświatowych, z zachowaniem rygorów sanitarnych, będą się odbywały jedynie indywidualne zajęcia rewalidacyjne oraz konsultacje dla maturzystów i uczniów klas VIII.

   
 • IrS

 • LO Noblistów
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Od 25 maja zajęcia opiekuńcze w klasach I-III Żory: dlaczego muszą pracować, choć przedszkola są zamknięte?Jak przygotować się do otwarcia żłobków i klubów dziecięcych? Rybnik: Sanepid nie rekomenduje otwarcia żłobków i przedszkoli

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.