Aktualności
 • 15-latek dachował w Rybniku, wiózł kolegów (ZDJĘCIA)

  25.05.2020

 • Mieli więcej szczęścia niż rozumu. Citroenem kierował 15-latek, a pasażerami byli dwaj 13-latkowie i 16-latek. Samochód wylądował w przydrożnym rowie.

  - Ustalamy okoliczności zdarzenia, do którego doszło 24 maja o godzinie 18.30 na ulicy Konarskiego. Kierujący citroenem, jadąc od ulicy Wodzisławskiej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad samochodem w wyniku czego uderzył w prawy krawężnik. To spowodowało, że pojazd wybił się w powietrze, koziołkował, a następnie przewrócił się na dach, lądując w przydrożnym rowie - mówi Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji.

  Okazało się, że citroenem kierował 15-latek. Jako pasażerowie autem podróżowali dwaj 13-latkowie i 16-latek. Byli trzeźwi, trafili na badania do szpitala. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • Darko
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.