Aktualności
 • Rybnik: matka wyrzuciła przez okno 11-miesięcznego synka

  24.05.2020

 • Chłopczyk przeżył. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, który zabrał dziecko do szpitala w Katowicach-Ligocie. Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo – śledcza.

  AKTUALIZACJA, godz. 10

  34-letnia kobieta jest właśnie zatrzymywana przez policję. Sytuacje jest dynamiczna. O dalszych szczegółach poinformuję w komunikacie - powiedziała nam rzeczniczka policji w Rybniku.   

   

  Szok. - 24 maja po godzinie 8 przy ulicy Janasa w Niewiadomiu 34-latka wyrzuciła z okna na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego 11-miesięcznego synka. Dziecko żyje – informuje aspirant Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji.

  Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał chłopczyka do szpitala. Pracuje tu także grupa dochodzeniowo – śledcza pod nadzorem prokuratora.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.