Aktualności
 • Groźny wypadek, lądował śmigłowiec LPR

  23.05.2020

 • Mężczyzna uderzony w Rydułtowach sprężyną z bramy w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Katowicach.

  W Rydułtowach po południu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  Doszło do groźnego wypadku. - Mężczyzna został uderzony sprężyną bramy, doznając ciężkich obrażeń ciała. Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec LPR-u, który przetransportował rannego do szpitala w Katowicach – powiedziała nam Justyna Sochacka, rzeczniczka Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  O szczegółach wypadku poinformujemy na podstawie komunikatu policji.

   
 • IrS

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.