Aktualności
 • Napadł na jubilera. Zatrzymał go strażak!

  23.05.2020

 • Napad na jubilera w Rybniku. Złodzieja schwytał przypadkowy przechodzień i strażak, który wracał z fałszywego alarmu na terenie bazyliki!


  Wszystko działo się w sobotę około godziny 11. Do jubilera przy ulicy Rynkowej wszedł mężczyzna. Zaczął oglądać zegarki i biżuterię. W pewnym momencie zabrał dwie kasetki ze złotem i wybiegł ze sklepu.

  Ekspedientka wybiegła za nim. Zaczęła krzyczeć: "Złodziej". Jeden z przechodniów schwytał mężczyznę. Akurat przejeżdżał tamtędy wóz straży pożarnej - strażacy wracali akurat z fałszywego alarmu w rybnickiej bazylice.

  - Strażacy ujrzeli szarpiących się mężczyzn. Jeden ze strażaków pomógł zatrzymać złodzieja - mówi Bogusława Kobeszko, rzeczniczka rybnickiej policji.

  Złodziej zdążył wyrzucić kasetki, odzyskano je. Na razie brakuje jednego kolczyka, ale pewnie zostanie znaleziony.

  Złodziej ma 41 lat. Miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.