Czas wolny
 • Noc Muzeów na Ignacym

  23.05.2020

 • Myśleliście, że się poddamy? Że nie zrobimy Nocy Muzeów? Otóż nie! Zrobimy! Przyjdziemy do Waszych domów wraz z przyjaciółmi z forum „Zapomnianego Rybnika”, Teatrem Lalek Marka Żyły i Maxem. Nie damy się małej, infekującej cząstce zakaźnej - zapowiada ekipa Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku.

  Miało być militarnie - będzie. Miało być historycznie - też będzie. Miało być z pompą – będzie z serca. Tak reklamują swoje wydarzenie organizatorzy.

  I dodają: Na jakiś czas schowamy się przed zarazą w rybnickim schronie na Wawoku, którym opiekują się pasjonaci z „Zapomnianego Rybnika”. Wspólnie przyjrzymy się wojnie szczurów kopalnianych z kretami. Pokażemy Wam historyczne kolekcje głęboko schowane w domowych muzeach naszych znajomych. Będą filmy, wspomnienia, galerie. Wszystko dla Waszego i naszego bezpieczeństwa będzie publikowane na naszym profilu Fb.

  Wszystko to w sobotę, 23 marca.

   
 • ADR

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.