Aktualności
 • Tort dla policjantów

  23.05.2020

 • Policjanci z komisariatu w Boguszowicach otrzymali słodkie podziękowanie za pomoc w czasie kwarantanny. Jedna z rodzin postanowiła wyrazić swoją wdzięczność, przekazując piękny tort. Jest naprawdę symboliczny - jest na nim radiowóz policyjny i symboliczny obraz życia na kwarantannie...


  - Stan epidemii to czas wytężonej pracy dla policjantów w całym kraju. Sytuacja w naszym regionie sprawia, że to szczególnie trudny okres także dla rybnickich policjantów, którzy w ciągu ostatnich tygodni przeprowadzili tysiące kontroli miejsc pobytu osób na kwarantannie. Każdego dnia mundurowi otrzymują setki adresów do sprawdzenia, a tych niestety systematycznie przybywa. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń, policjanci udzielają pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują. Stróże prawa otrzymali już wiele miłych i ciepłych słów od mieszkańców za okazaną pomoc w tym trudnym czasie - komentuje komenda policji.

  - Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Rybnika i powiatu rybnickiego za każdy gest wsparcia lub wdzięczności. Wyrażamy uznanie dla mieszkańców, którzy stosują się do obowiązujących ograniczeń. Wszystkim życzymy jak najwięcej zdrowia - dodają policjanci.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Tort, ciastka i rogale dla policjantów od wdzięcznej jastrzębianki! Tort dla policjantów z GaszowicUgotowali obiad dla medyków ze szpitala zakaźnego (ZDJĘCIA)

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.