Aktualności
 • Rowerzystka wjechała pod samochód

  22.05.2020

 • 21 maja kierująca jednośladem w Rybniku zlekceważyła przepisy drogowe i wjechała wprost pod nadjeżdżający samochód. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Wczoraj około godziny 17 w rejonie skrzyżowania ulicy Górnośląskiej z ulicą Janasa, 34-letnia rowerzystka wjechała wprost pod samochód.

  - Kobieta poruszała się rowerem od ulicy Wrębowej z 9-letnią córką, która jechała jednośladem za matką. W pewnym momencie rybniczanka zjechała z chodnika, przecięła linię podwójną ciągłą i wpadła pod nadjeżdżający samochód, którym kierowała 34-latka – relacjonuje aspirant Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji.

  Rowerzystka została zabrana do szpitala. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Za spowodowanie zdarzenia drogowego, mieszkanka Rybnika została ukarana mandatem karnym.

   
 • IrS

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.