Aktualności
 • Dwulatek pod „opieką” pijanej matki!

  22.05.2020

 • Prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 31-latka z Jastrzębia-Zdroju, która "opiekowała" się 2-letnim synkiem. Została przebadana w domu. Chłopczyka przekazano babci. Matce grozi do 5 lat więzienia.

  20 maja dyżurny komendy policji odebrał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań nietrzeźwa matka opiekuje się dzieckiem. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi.

  - Drzwi otworzyła im 31-letnia kobieta, oprócz niej w domu był 2-letni chłopczyk. Badanie stanu trzeźwości 31-latki wykazało, że miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dzieckiem zajęła się babcia – informuje jastrzębska policja.

  Śledczy ustalą czy matka swoim zachowaniem nie naraziła synka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. O dalszym losie nieodpowiedzialnej kobiety zdecyduje sąd rodzinny.

   
 • IrS

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.