Aktualności
 • Ku przestrodze, rowerzysta mógł zginąć!

  22.05.2020

 • Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną groźnego zdarzenia, do którego doszło 21 maja na skrzyżowaniu w Jastrzębiu-Zdroju. Policja przypomina, że na drodze najpoważniejsze konsekwencje niosą pomyłki w ocenie sytuacji.

  Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godziną 10 na skrzyżowaniu ulicy Pszczyńskiej z ulicą Wierzyńskiego. Jak ustalili mundurowi, 59-letnia kierująca samochodem suzuki, jadąc ulicą Wierzyńskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się 64-letniemu rowerzyście.

  - Jechał on ulicą Pszczyńską, w związku z czym doszło do zderzenia. Na szczęście rowerzysta nie odniósł obrażeń ciała. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje komenda. 

   
 • Galeria:

 • IrS

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.