Aktualności
 • Policja bada przyczyny pożaru w Boguszowicach

  22.05.2020

 • Policjanci z oddziału prewencji w Katowicach jako pierwsi zjawili się na miejscu pożaru, który wybuchł w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Patriotów w Rybniku-Boguszowicach. Mundurowi ewakuowali 9 osób. Kryminalni z Boguszowic ustalają przyczyny pożaru.

  20 maja po godzinie 17 dyżurny komisariatu policji w Boguszowicach otrzymał informację, że w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Patriotów pali się pomieszczenie piwniczne. Informacja natychmiast trafiła do wszystkich patroli znajdujących się na osiedlu.

  - Jako pierwsi na miejsce dotarli mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Klatka schodowa budynku była mocno zadymiona. Stróże prawa bez chwili wahania weszli do mieszkań, skąd ewakuowali 9 osób – informuje aspirant Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji.

  Dzięki szybkiej akcji funkcjonariuszy nikomu z lokatorów nic się nie stało. Pożar gasiły trzy zastępy straży pożarnej. Kryminalni z Boguszowic ustalają teraz przyczyny pożaru. Wczoraj czynności procesowe kontynuowano z udziałem biegłego.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.