Aktualności
 • Pół miliona pożyczki dla wodzisławskich szpitali

  22.05.2020

 • Zarząd powiatu wodzisławskiego udzielił Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim pożyczki na kwotę 500 tys. zł.

  Decyzja zarządu to pokłosie zmian budżetowych dokonanych przez radę powiatu. Pożyczka została udzielona na okres 5 lat z karencją spłaty kapitału do końca bieżącego roku. – Podobnie jak w latach ubiegłych pożyczka będzie mogła podlegać umorzeniu. Wszystko będzie jednak zależeć od sytuacji finansowej zarówno PPZOZ, jak i Powiatu – deklaruje starosta Leszek Bizoń.

  Pożyczka zostanie przeznaczona przez dyrekcję PPZOZ na wsparcie bieżącego funkcjonowania szpitali, których kondycja finansowa jest bardzo słaba. Sytuacje pogorszyła jeszcze pandemia koronawirusa.

   
 • IrS

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Zawieszone przyjęcia w Rydułtowach, 6 zakażeń koronawirusemOddział chirurgii ogólnej powraca w Wodzisławiu ŚląskimOIOM w Wodzisławiu Śl. wznawia przyjęciaSzpital walczy o przetrwanie, ale od jutra otwiera kolejne 3 oddziały!Poradnie specjalistyczne w Wodzisławiu znów pracują!

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.