Aktualności
 • 236 nowych zakażeń, w sumie ponad 20 tysięcy

  22.05.2020

 • Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 236 osób, w tym 168 na Śląsku. Zmarł 85-letni mężczyzna w Tychach – podało 22 maja Ministerstwo Zdrowia. Łącznie zanotowano dotąd 20 379 przypadków zakażenia, zmarły 973 osoby.

  Nowe potwierdzone wynikami badań laboratoryjnych przypadki zanotowano na terenie województw: śląskiego (168), dolnośląskiego (19), wielkopolskiego (16), opolskiego (10), świętokrzyskiego (5), pomorskiego (4), podlaskiego (4), lubelskiego (3), kujawsko-pomorskiego (2), lubuskiego (2), zachodniopomorskiego (2), małopolskiego (1).

  Resort poinformował jednocześnie o śmierci jednaj osoby – 85-letniego mężczyzny w Tychach.

  W Polsce zakażenie koronawirusem potwierdzono dotąd u 20 379 osób. Wyzdrowiało 8 731 chorych, 973 osoby zmarły.(PAP)

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Zawieszone przyjęcia w Rydułtowach, 6 zakażeń koronawirusemUgotowali obiad dla medyków ze szpitala zakaźnego (ZDJĘCIA)Wyzdrowiało 8452 pacjentów z koronawirusemŚląskie: ponad 3 tys. przypadków koronawirusa w kopalniach

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.