Aktualności
 • Ruch Jankowice wznawia wydobycie

  22.05.2020

 • Trzy pierwsze kopalnie PGG SA ruszają powoli z fedrunkiem węgla. Dotyczy to również Ruchu Jankowice KWK ROW w Rybniku. Odświeżono fronty robót. Na razie pracują tylko pierwsze zmiany.

  Trzy pierwsze kopalnie PGG SA ruszają powoli z fedrunkiem węgla. Dotyczy to również Ruchu Jankowice KWK ROW w Rybniku. Odświeżono fronty robót. Na razie pracują tylko pierwsze zmiany.

  - Od 21 maja sukcesywnie przywracamy wydobycie w Ruchu Jankowice. To proces, który trwa – powiedział nam Tomasz Głogowski, rzecznik prasowy Polskiej Grupy Górniczej.

  Prezes Spółki Tomasz Rogala podkreśla, że uruchamianie wydobycia jest stopniowe, poczynając od jednej zmiany pracowników. - Nasze działania są nacelowane na to, żeby pracę zakładów górniczych wznowić z jednej strony jak najbezpieczniej dla pracowników, a jednocześnie możliwie jak najszybciej – doprecyzował.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • PGG wznawia fedrunek w trzech kopalniachJankowice nie pofedrują jeszcze do 17 maja

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.