Aktualności
 • Pospieszył się i siadł za kierownicą, złamał sądowy zakaz

  20.05.2020

 • 33-latek z Żor odpowie za złamanie sądowego zakazu. Wczoraj został przyłapany przez policjantów na „wiślance”, gdy przekroczył prędkość jadąc samochodem. Mężczyznę jeszcze przez kilka miesięcy obowiązywał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

  19 maja po godz. 16 policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył prędkość na popularnej „wiślance” (DK 81).

  - Rutynowa kontrola dokumentów wykazała, że mężczyzna był objęty rocznym zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, który miał go obowiązywać do września. Niestety popełnione wykroczenie przysporzyło 33-latkowi wiele kłopotów, gdyż teraz odpowie dodatkowo za złamanie sądowego zakazu – informuje aspirant sztabowa Kamila Siedlarz, oficer prasowa żorskiej policji.

   
 • IrS

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.