Aktualności
 • Żorska zamknięta w rejonie skrzyżowania z Pogodną i Zakątek

  19.05.2020

 • Od  25 maja, na ok. pięć tygodni zamknięta będzie ulica Żorska w Rybniku, w rejonie skrzyżowania z ulicą Pogodną i ulicą Zakątek.  Ponadto na odcinku  od ulicy Żeromskiego do ulicy Pogodnej zostaną wprowadzone obustronne zakazy zatrzymywania się oraz ruch dwukierunkowy.

  Zamknięcie związane jest z naprawą kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy Żorskiej.

  Wprowadzony objazd:
  ·         Objazd ul. Żorska: rondo Żorskie, ul. Prosta (DW 935) przez rondo Boguszowickie do ulicy Żorskiej (DW 935)
  ·         Objazd ul. Zakątek: rondo Boguszowickie, ul. Prosta (DW 935) przez rondo Żorskie, ul. Żorska, ul. Karola Miarki do ulicy Zakątek.

  Przypominamy też, że od końca kwietnia zamknięty jest wiadukt drogowy nad koleją, w ciągu ul. Żorskiej , o czym więcej na stronie: www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/zamkniecie-wiaduktu-na-ul-zorskiej-1/
   

   
 • IrS

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.