Aktualności
 • 543 zakażenia w kopalniach JSW

  18.05.2020

 • Jak poinformowało biuro prasowe, w kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej potwierdzono na 18 maja 543 przypadki koronawirusa.

  W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej są już 543 osoby zarażone Covid-19. W samym Pniówku wirusa potwierdzono u 523 pracowników. W Ruchu Zofiówka ma go 14 górnioków, 4 w kopalni Jastrzębie-Bzie, 1 w kopalni Budryk i 1 w Ruchu Borynia.

  Na kwarantannie przebywa 361 osób.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Premier na posiedzeniu sztabu kryzysowego w KatowicachPremier zapewnia, że nie zamknie Śląska428 zakażonych w kopalniach JSW1147 górników PGG z potwierdzonym koronawirusemJuż 1,2 tys. zakażonych górników

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.