Czas wolny
 • Rybnicki teatr w sieci

  13.05.2020

 • Teatr Ziemi Rybnickiej nie poddaje się w czasie pandemii.

  18 marca i 6 kwietnia TZR zapoczątkował dwa cykle wydarzeń artystycznych pod nazwą #teatrwdomu oraz #spotkaniezbajka. Uczestnictwo w tych wydarzeniach pozwala na bezpieczny udział publiczności we własnym domu przed ekranem komputera. Obejmuje on spektakle zrealizowane przez Teatr Ziemi Rybnickiej w wykonaniu młodzieżowych i dorosłych zespołów teatralnych oraz tanecznych działających w placówce.

  Bajki publikowane są w poniedziałki o godzinie 18.00, a spektakle - w środy również o godz. 18.00 na Facebooku za pośrednictwem You Tube (spektakle są dostępne na YT, na kanale Teatr Ziemi Rybnickiej).

  - W najbliższym czasie w cyklu #teatrwdomu udostępnimy następujące spektakle:

  13 maja - "Skąpiec" w wykonaniu Teatru "Rondo"
  Zapraszamy na premierę w sieci spektaklu komediowego Moliera "Skąpiec" w wykonaniu Teatru RONDO TZR. Ten "Skąpiec" jest kombinacją lalek, ludzi i papieru, eksperymentalnie połączonych molierowskim wersem. Główni kombinatorzy szalonej adaptacji to Izabela Karwot, Marek Żyła, Elwira Zembrzuska i Tomek Manderla.


  20 maja - "A man's world" w wykonaniu Studia Tańca Vivero
  27 maja - "Pokolenie bez właściwości" - Teatr Tara-Bum
  3 czerwca - "Kobiety i mężczyźni" w wykonaniu Teatru "Rondo"
  10 czerwca - "Głód" w wykonaniu Studia Tańca Vivero
  17 czerwca - "Jedna szafa... Ubrań wiele" - Teatr "Tara-Bum"
  24 czerwca - Gala na zakończenie sezonu ST VIVERO - wersja domowa.

  Spektakle w cyklu #spotkaniezbajka są publikowane raz w tygodniu, w poniedziałki o godz. 18.00.
  ZAPLANOWANE:

  18 maja - "Jak dwie krople..." - Studio Tańca VIVERO
  25 maja "Ludzie idą, czyli dinozaury w opałach"
  1 czerwca: "Złodzieje czasu" - Baśń zrealizowana z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przez Zespoły Teatralne TZR oraz Studio Tańca VIVERO
  8 czerwca - "Świat dorosłych w oczach dzieci" - Teatr "Guziczek"
  15 czerwca - "Piąty żywioł - człowiek" - Studio Tańca VIVERO
  22 czerwca - "Zabawa w śpiącą królewnę" - Teatr Guziczek

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.