Aktualności
 • Rekordowa liczba zakażeń – blisko 600

  12.05.2020

 • 12 maj to najgorszy dzień pod względem liczby przypadków koronawirusa w Polsce. Po południu resort zdrowia poinformował o kolejnych 360 zarażonych osobach i 12 zgonach (w sumie dziś 28).

  Covid-19 zdiagnozowano 12 maja, podobnie jak w poprzednich dniach, w zdecydowanej większość u pracowników śląskich kopalń oraz ich rodzin. W innych częściach kraju epidemia wyraźnie hamuje.

  Mamy 360 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (288), dolnośląskiego (25), mazowieckiego (21), łódzkiego (13), wielkopolskiego (5), zachodniopomorskiego (3), małopolskiego (2), podlaskiego (1), opolskiego (1) i lubelskiego (1) – poinformował ok. godz. 17.30 resort zdrowia.

  Zmarło kolejnych 12 osób zarażonych Covid-19: 53-K, 83-M Warszawa, 83-M Radom, 50-M Racibórz, 89-K Zgierz, 81-K Gdańsk, 80-M,61-M,63-K,78-M Wrocław, 89-K Nowogrodziec, 86-K Świdnica. Większość miała choroby współistniejące.

  Liczba zakażonych koronawirusem to już 16 921 osób, w tym 839 zgonów.

   
 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Około 620 zarażonych górników204 nowych zakażeń na Śląsku Epidemia wygasa, ale nie na ŚląskuPierwsi pacjenci otrzymali dawkę szczepionki na COVID-1971 nowych zakażeń na Śląsku i ponad 900 wyleczonych

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.