Aktualności
 • Śmiertelny wypadek na torach (AKTUALIZACJA)

  11.05.2020

 • Do tragedii doszło 11 maja rano. Jadąca od strony Rybnika lokomotywa potrąciła śmiertelnie na torach w Jejkowicach człowieka. Policja ustala tożsamość tej osoby.

  AKTUALIZACJA, 12 maja, godz. 8.40

  Dość szybko udało się ustalić dane ofiary. Wczoraj komenda poinformowała, że pod lokomotywą zginął 28-letni rybniczanin. Nie wiadomo na razie  w jakim celu wybrał się do Jejkowic. Policja bada okoliczności i przyczyny śmierci młodego mężczyzny. 

  Dziś po godzinie 9 na torach nieopodal ulicy Dworcowej zginął człowiek. - Został śmiertelnie potrącony przez lokomotywę jadącą od strony Rybnika. Do tragedii nie doszło na przejeździe kolejowym, ale nieco dalej. Ustalamy tożsamość tej osoby. Nie wykluczamy samobójstwa – powiedział nam Dariusz Jaroszewski z komendy policji w Rybniku.

  Prokurator zarządził sekcję zwłok.

   
 • IrS

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.