Sport
 • GKS Jastrzębie znowu trenuje (ZDJĘCIA)

  11.05.2020

 • Po przebadaniu wszystkich zawodników, od poniedziałku, 11 maja, GKS Jastrzębie mogło rozpocząć treningi w 25-osobowej grupie. Zawodnicy rozpoczęli wspólne treningi od przejścia testów wydolnościowych.

  – Do tego czasu zawodnicy trenowali na obiekcie przy ul. Kościelnej w dwuosobowych parach pod nadzorem jednego trenera. Zarówno przed, jak i po oraz w trakcie samych zajęć treningowych zachowane były zasady bezpieczeństwa. Trenujący nie mieli ze sobą bezpośredniego kontaktu fizycznego, a także nie korzystali z szatni, wychodząc na boisko prosto z parkingu – słyszymy w jastrzębskim klubie.

  Wznowienie rozgrywek w Fortuna 1 Lidze planowane jest między 30 maja a 6 czerwca. (pm)

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • GKS Jastrzębie po testach6 ton żywności od Grupy Pamalon i GKS Jastrzębie dla szpitali (ZDJĘCIA)

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.