Czas wolny
 • Dzień turecki online na Ignacym!

  08.05.2020

 • Zabytkowa Kopalnia Ignacy zaprasza na "Dzień turecki online" w ramach "Festiwalu Kultur".

  - Planując kontynuację ubiegłorocznego cyklu, który pokazywał różne kultury świata, nie przypuszczaliśmy, że nasze zamierzenia pokrzyżuje pandemia. Chcieliśmy Wam znowu pokazać coś odmiennego, coś interesującego, mieliśmy zamiar zaprosić Was na wykłady, pogadanki, wystawy czy warsztaty kulinarne. Niestety, nie możecie nas odwiedzać, niczego posmakować czy dotknąć, ale uznaliśmy, że nie damy się pokonać i dlatego proponujemy Wam internetowe uczestnictwo w „Dniu tureckim” - zachęcają organizatorzy.

  - Zdajemy sobie sprawę, że ta odsłona „Festiwalu Kultur” nie będzie podobna do tego, w czym wielu z Was uczestniczyło w ubiegłym roku. Nie mniej jednak spróbujemy i przy pomocy Internetu postaramy się Wam przybliżyć Turcję.
  Jak zapewne wiecie, od ubiegłego roku wolontariuszem w naszej kopalni jest Furkan Yıldırım i to on dla Was przygotowuje różne rzeczy – oczywiście będąc cały czas na tzw. kwarantannie domowej. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli coś nie będzie takie, jak oczekiwalibyście - dodają.

   
 • ADR

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.