Aktualności
 • Tort, ciastka i rogale dla policjantów od wdzięcznej jastrzębianki!

  08.05.2020

 • Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju podziękowała swojemu dzielnicowemu i pozostałym policjantom za... codzienne wizyty podczas odbywania kwarantanny. Przyniosła do komendy tort, ciastka i rogale.

  To była miła niespodzianka. Jastrzębianka zafundowała policjantom mnóstwo słodkości. Pojawiła się w komendzie z tortem, ciastkami i rogalami, dziękując w ten sposób za opiekę podczas kwarantanny. Mundurowi codziennie sprawdzali, czy pani jest w mieszkaniu. Była.

  Nie każdy zdobyłby się na taki gest. Kwarantanna jest przecież uciążliwa, a policjanci pilnowali, żeby jastrzębianka przestrzegała wprowadzonych obostrzeń.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.