Aktualności
 • Tort dla policjantów z Gaszowic

  05.05.2020

 • Mundurowi z komisariatu w Gaszowicach otrzymali wyjątkowe podziękowanie za pomoc w czasie kwarantanny. Jedna z rodzin, postanowiła wyrazić swoją wdzięczność, przekazując piękny tort.

  Stan epidemii to czas wytężonej pracy dla policjantów w całym kraju. Sytuacja w naszym regionie jest szczególnie trudna.

  - W ostatnich tygodniach, nasi stróże prawa wykonali tysiące kontroli miejsc pobytu osób na kwarantannie. Każdego dnia otrzymujemy setki adresów do sprawdzenia, a tych niestety systematycznie przybywa. Oprócz weryfikacji stosowania się do ograniczeń, udzielamy pomocy i wsparcia osobom, które tego potrzebują – informuje aspirant Bogusława Kobeszko, rzeczniczka komendy w Rybniku.

  Jak dodaje, policjanci otrzymali już wiele miłych i ciepłych słów od mieszkańców, za okazaną pomoc w tym trudnym czasie. Tym razem podziękowanie przybrało dość nietypową formę. Rodzina z Gaszowic postanowiła wyrazić swoją wdzięczność „osładzając” policjantom trudy służby i przekazała piękny tort.

  - Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Rybnika i powiatu rybnickiego za każdy gest wsparcia lub wdzięczności. Wyrażamy uznanie dla mieszkańców, którzy stosują się do obowiązujących ograniczeń. Wszystkim życzymy jak najwięcej zdrowia – podkreśla rzeczniczka.

   
 • Galeria:

 • IrS

 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.