Czas wolny
 • Wraca biblioteka, w ograniczonym zakresie

  05.05.2020

 • Biblioteka Główna przy ul. Szafranka 7 będzie czynna od środy 6 maja od godz. 9:00 do 19:00. Filie biblioteczne pozostają zamknięte do odwołania.

  Biblioteka będzie działać w ograniczonym zakresie: przyjmowanie zwrotów i wypożyczanie tylko wcześniej zamówionych książek. Książki można zamawiać: poprzez konto czytelnika w katalogu OPAC i drogą mailową: informatorium@biblioteka.rybnik.pl, a także telefonicznie: 32 422 35 41.

  Punkt obsługi czytelnika znajduje się w holu biblioteki na parterze, przy wejściu głównym. Mogą w nim przebywać maksymalnie trzy osoby. Wolny dostęp do półek w wypożyczalniach jest obecnie niemożliwy, czytelnia jest zamknięta.


  Przypominamy, że zamówienie nie zostanie zrealizowane, jeśli czytelnik nie uregulował należności za przetrzymanie książek.

  - Prosimy o wcześniejsze uregulowanie należności przelewem na konto: 77 1020 2472 0000 6902 0499 0869 PKO BP - prosi biblioteka.

  - Prosimy o zachowanie bezpieczeństwa. Nośmy maseczki, rękawiczki, zachowajmy dystans, dbajmy o siebie i innych - przypominają w bibliotece.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.