Sport
 • Wodzisław: Gdzie trenować?

  05.05.2020

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Centrum w Wodzisławiu Śląskim udostępnił obiekty sportowe. Na jakich zasadach?

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Centrum w Wodzisławiu Śląskim udostępnił następujące obiekty: w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”: tor BMX Racing, boisko do badmintona, boisko do koszykówki, tory do gry w bule; na stadionie miejskim: bieżnia lekkoatletyczna i urządzenia street workout. Obowiązek zasłaniania twarzy istnieje w trakcie i w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na np. boisku nie ma tego obowiązku. Nie ma możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC).

  Grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne przed korzystaniem z tych obiektów powinny zgłosić swoje wejście do zarządcy terenu. Obowiązuje również rezerwacja boisk i torów na konkretne godziny.
  W przypadku Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” zgłoszeń dokonuje się w wypożyczalni sprzętu sportowego (zabudowa kontenerowa) lub pod numerem telefonu 513 713 180.

  Chcąc skorzystać z infrastruktury na stadionie miejskim należy zadzwonić pod numer telefonu 32 455 15 19 (od 7:00 do 15:00) lub 503 461 551 (od 15:00 do 22:00).
  Pracownik wyjdzie na obiekt w celu weryfikacji uczestników. Wykazy osób zostają archiwizowane w MOSiR Centrum.

  Osoby do 13. roku życia mogą przebywać na obiektach jedynie w obecności osoby dorosłej. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica.

  Klubom sportowym zarządzającym boiskami piłkarskimi nakazuje się stosowanie tej procedury.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.