Aktualności
 • Ruszyły galerie, w maseczkach nawet manekiny!

  04.05.2020

 • W poniedziałek otwarto sklepy w galeriach handlowych. W Focusie czy Plazie tłumów nie było. Na terenie galerii rozstawiono pojemniki z płynami do dezynfekcji, są prośby o zachowanie odstępu.

  W maseczkach pracują sprzedawcy, maseczki założono nawet... manekinom.

  Wyłączone z użytkowania pozostają przestrzenie rekreacyjne, kina, strefy restauracyjne. Gastronomia może funkcjonować wyłącznie wydając posiłki na wynos lub oferując dostawy do klienta.


  Obecnie na jedną osobę w sklepach przypadać będzie co najmniej 15 m kw. powierzchni sklepowej. Kupujący zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami powinni zachować dwa metry odstępu, zakrywać usta i nos oraz nosić rękawiczki. Klienci mogą zakupić maseczki na terenie galerii.

  Zobaczcie zdjęcia Dominika Gajdy z rybnickiego Focusa.

   
 • Galeria:

 • ADR

 • WCK Reggae
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Jak będziemy robili zakupy w galeriach?Czechy: władze przedstawiły zasady luzowania obostrzeńPo majówce otwarte hotele i galerie handlowe; możliwe otwarcie żłobków i przedszkoli

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.