Sport
 • Bieg wiosny odbędzie się

  23.04.2020

 • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji potwierdza: 17 maja w Rybniku odbędzie się Bieg Wiosny! Możliwość uczestnictwa w imprezie dostosowano do obowiązujących na ten moment ograniczeń. To będzie wyjątkowe wydarzenie! Można wziąć w nim udział np. w domu czy w ogrodzie!


  - Dzisiejsza rzeczywistość nie ułatwia planowania oraz organizacji imprez. W naszym zespole toczyły się burzliwe dyskusje. Mając na uwadze potrzeby rybniczan, tęsknotę za aktywnością, nie poddajemy się, nie ulegamy negatywnym nastrojom i mamy wyjątkową propozycję – informują pracownicy rybnickiego MOSiR-u.


  Celem Wyjątkowego Biegu Wiosny jest motywacja do aktywności fizycznej w czasie trwania pandemii. Bez rywalizacji – każdy z uczestników jest zwycięzcą i otrzyma medal oraz wyjątkowy pakiet. Ważne, aby aktywność była możliwa do wykonania w zgodzie z panującymi ograniczeniami i była równoważna z wydatkiem energetycznym statystycznie uśrednionego standardowego biegu na dystansie 5 km (trzeba spalić minimum 363 kcal). Tabela z przelicznikiem aktywności na kalorie stanowi załącznik do regulaminu biegu. Na tą okazję MOSiR przygotowuje film ze specjalnym zestawem ćwiczeń Wyjątkowe Cardio. Premiera filmu planowana jest na 17 maja.


  Ogólne zasady uczestnictwa w Wyjątkowym Biegu Wiosny:
  W terminie od 17 do 24 maja należy wykonać aktywność fizyczną, udokumentować ją (szczegóły w regulaminie) i wysłać raport na adres e-mail biegi.mosirrybnik@gmail.com
  Można wykonać dowolny trening: "Wyjątkowe Cardio”, biegać, chodzić po schodach, ćwiczyć w domu lub w terenie zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami.


  WAŻNE informacje:
  biegi.mosirrybnik@gmail.com - na ten adres e-mail należy kierować pytania, wiadomości dotyczące Wyjątkowego Biegu Wiosny.

  Osoby, które zapisały się na bieg, a chcą zrezygnować z proponowanej nowej formy wydarzenia, proszone są o wysłanie informacji drogą mailową do 27 kwietnia. Wiadomość powinna zawierać numer konta bankowego, na który zostanie przekazany zwrot.

  Do każdego uczestnika, po udokumentowaniu udziału, MOSiR wyśle paczkę zawierającą: medal, chustę wielofunkcyjną oraz kieszonkowy płyn do dezynfekcji, dla dzieci: poszewka na poduszkę typu jasiek.

  Zapisy tylko online, tylko do 7 maja – szczegóły w regulaminie. 

   
 • ADR

 • WCK Reggae
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.