Czas wolny
 • Niedobczyce zagrają Koncert Wdzięczności

  08.04.2020

 • Lokalna społeczność chce podziękować bohaterom.

  - Jesienią, kiedy - wszyscy mamy taką nadzieję - groźny wirus już od nas odejdzie, chcemy zorganizować w Niedobczycach Koncert Wdzięczności dla wszystkich Bohaterów naszej codzienności. A więc dla naszej służby zdrowia i wszystkich innych służb, ale też pracowników handlu, sektora spożywczego, poczty, firm kurierskich. Dla tych wszystkich, którzy każdego dnia w tym bardzo trudnym czasie pracują, byśmy w miarę normalnie mogli żyć... - słyszymy w Domu Kultury w Niedobczycach.

  To inicjatywa oddolna, artystów związanych z Domem Kultury Niedobczyce. Jeśli chcesz się przyłączyć - napisz: dkniedobczyce@poczta.onet.pl.

   
 • ADR

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.