Horoskop
 • Horoskop 13/2020

  01.04.2020

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W najbliższych dniach w końcu uda Ci się wygospodarować trochę czasu wolnego. Zadbaj o to, aby nie przesiedzieć go przed komputerem czy telewizorem. O wiele lepiej będzie, jeśli ten czas poświęcisz na coś, co naprawdę sprawi ci przyjemność i pozwoli się zrelaksować. Może dobra książka, płyta czy praca w ogródku?

  BYK (21.04 – 20.05)
  Od dawna myślisz o pewnych zmianach w swoim życiu, jednak każdą Twoją próbę wprowadzenia ich bojkotują najbliżsi. Im obecna sytuacja pasuje i w ogóle nie liczą się z twoimi potrzebami. Najlepiej zrobisz, inicjując poważną rozmowę, w której przedstawisz swoje argumenty, powiesz o tym, co cię gryzie i dasz rodzinie jasno do zrozumienia, że nie powinni być egoistami.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  W najbliższym czasie czeka Cię natłok rozmów ze znajomymi. Co chwilę ktoś będzie dzwonił i proponował długie rozmowy. Początkowo będziesz zachwycony, w pewnym momencie zacznie Cię to jednak męczyć. W takiej sytuacji lepiej kilka rozmów przesunąć na później, niż pójść i zasypiać ze zmęczenia, tracąc okazję na sympatyczny wieczór.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Należysz do osób, które bardzo lubią radzić innym, jak powinni postępować, nawet jeśli sam nie masz w danym temacie żadnego doświadczenia. To, że wydaje Ci się, że wiesz lepiej, wcale nie znaczy, że tak jest, nigdy nie znasz bowiem całej sytuacji. Poza tym przez takie postępowanie tracisz znajomych, nikt nie lubi być nieustannie pouczany.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Wraz z nadejściem wiosny poczujesz dodatkowy napływ energii i chęci do działania. Postaraj się nie zmarnować tego czasu. Dobrym pomysłem może być załatwienie zaległości, które niestety nieco się już nawarstwiają. Jeśli jednak ta perspektywa zbytnio Cię przeraża, to może wyznacz sobie jakieś nowe, ambitne zadanie, które wykonasz z przyjemnością i niemałą korzyścią.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Od zawsze przywiązujesz ogromną wagę do tego, co ludzie mówią wokół Ciebie. Zdarza Ci się nawet wierzyć plotkom bardziej, niż słowom osób, których te plotki dotyczą. Pamiętaj, że ludzie opowiadając lubią koloryzować i dodawać coś od siebie. Zrobisz o wiele lepiej, jeśli przestaniesz się interesować plotkami. Te na pewno nie przysporzą Ci prawdziwych przyjaciół.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  W najbliższym czasie los pokrzyżuje większość Twoich planów. Będziesz zmuszony całkowicie przeorganizować swój kalendarz. Najlepiej zrobisz, nie umawiając się na ważne spotkania w najbliższych dniach. Nie masz się jednak czym przejmować, gdyż szybko zdołasz nadrobić zaległości i uporządkować wszystkie sprawy.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Niedługo poznasz osobę, która będzie Cię strasznie denerwowała, mimo to będziesz zmuszony spędzić w jej towarzystwie sporo czasu. Postaraj się nie okazywać swojej niechęci. Zrobisz o wiele lepiej, zachowując chłodny dystans, niż wszczynając niepotrzebny konflikt. Ta znajomość i tak będzie jedynie wymogiem chwili, więc zaciśnij zęby i po prostu przeczekaj.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  W najbliższych dniach czekają Cię bardzo pozytywne wieści. Od pewnego czasu zamartwiałeś się o bliską Ci osobę, która wpadła w tarapaty, a Ty w żaden sposób nie byłeś w stanie jej pomóc. Nie musisz się już martwić. Kłopoty bliskiej Ci osoby niebawem miną i wszystkie sprawy przybiorą pozytywny obrót.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Nadchodzący czas przyniesie Ci ogrom zajęć, w które włożysz niemało wysiłku. Jednak dzięki życiowej zaradności uporasz się ze wszystkimi obowiązkami w ekspresowym tempie. W natłoku pracy postaraj się wygospodarować także przynajmniej odrobinę czasu na odpoczynek, regeneracja sił potrzebna jest każdemu.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Nadchodzący czas nastroi Cię bardzo marzycielsko, a nawet romantycznie. Pamiętaj, że nie warto tłumić swoich uczuć. Jeśli masz ochotę na długi spacer w blasku księżyca, to nie pozwól, aby kolejne wieczory upłynęły na oglądaniu telewizji. Nie czekaj też na zaproszenie na kolację przy świecach, tylko zorganizuj ją samodzielnie.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Lato coraz bliżej, a Twoja kondycja fizyczna nadal znajduje się w głębokim śnie zimowym. Od pewnego czasu zastanawiasz się, jak to zmienić, niestety nieustannie brakuje Ci samozaparcia. Spróbuj wyznaczyć sobie codzienny czas na ćwiczenia i koniecznie trzymaj się tego założenia. Pamiętaj jednak, aby na początek nie narzucać sobie zbyt wysokiego tempa.

   
 • WCK Reggae
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.