Aktualności
 • MZ: 79 nowych przypadków koronawirusa, zmarła kolejna osoba

  29.03.2020

 • Testy laboratoryjne potwierdziły 79 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, w sumie zakażenie wykryto u 1717 osób - poinformowało w niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia. .

  Resort zdrowia poinformował w niedzielę rano o 79 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, które potwierdziły testy laboratoryjne.

  Przypadki te dotyczą: 22 osób z woj. śląskiego, 12 osób z woj. lubelskiego, 12 osób z woj. opolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 6 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i podlaskiego.

  - Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Bytomiu zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 75-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące - - podało MZ. Na Śląsku stwierdzono już 187 przypadki koronawirusa, od wczoraj przybyły 22 zakażone osoby. Zmarło 3 chorych. 

  W sumie zakażenie koronawirusem wykryto u 1717 osób. 19 osób zmarło. (PAP)

   
 • IrS

 • Darko
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Błaszczak: z koronawirusem w niedzielę walczy 4,5 tys. żołnierzy14 nowych przypadków zakażenia w województwieŻory: Cztery przypadki koronawirusaStraż pożarna zmierzyła temperaturę 19,5 tys. osób MZ: 1719 osób hospitalizowanych w związku z koronawirusem47 nowych przypadków koronawirusa w PolsceKolejne 10 przypadków zakażenia w województwie

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.