Horoskop
 • Horoskop 12/2020

  25.03.2020

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  Niebawem poczujesz się ogromnie zmęczony. Nawał obowiązków domowych i zawodowych przytłoczy Cię do tego stopnia, że nie będziesz miał ochoty nawet na spotkania i zajęcia, które dotychczas sprawiały ci przyjemność. Może warto pomyśleć o kilku dniach urlopu i solidnym odpoczynku? Pomocny może też być weekend i całkowite oderwanie się od codzienności.

  BYK (21.04 – 20.05)
  Jesteś mistrzem planowania. Wszystkie uroczystości, spotkania czy wyjazdy wakacyjne masz zawsze zaplanowane w szczegółach. Zazwyczaj pozwala Ci to osiągnąć maksimum korzyści. Zdarzają się jednak chwile, kiedy najlepszym rozwiązaniem jest spontaniczne działanie. Przemyśl to, szczególnie w trakcie wakacji. Czasem warto zmienić plany i np. więcej czasu pozostać w niezwykłym miejscu.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Od dłuższego czasu starasz się umówić na spotkanie z dawnym znajomym, niestety ta osoba ciągle znajduje najróżniejsze wymówki i przesuwa termin. Wygląda na to, że Twoje wysiłki skazane są na niepowodzenie. Najlepiej zrobisz, jeśli przestaniesz nalegać i po prostu zrezygnujesz z tego spotkania. Najwyraźniej Twój znajomy wcale nie ma na nie ochoty.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Niebawem staniesz przed trudnym wyborem, który w dużej mierze zaważy na twoim dalszym życiu zawodowym. Nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu. Powinieneś raczej dobrze przeanalizować wszystkie za i przeciw, a najlepiej także przedyskutować sprawę z zaufaną osobą. Ważne, żebyś na początku jasno określił swoje priorytety i trzymał się ich, podejmując decyzję.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Niestety należysz do ludzi, którzy nie przywiązują zbyt dużej wagi do wypowiadanych słów. Nierzadko zdarza Ci się coś komuś obiecać, zadeklarować pomoc lub umówić na spotkanie, a niewiele później o tym zapomnieć. Niestety druga strona zazwyczaj pamięta, przez co wychodzisz na kłamcę. Postaraj się popracować nad tą wadą, inaczej grono Twoich znajomych będzie topniało.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Niebawem czekają Cię bardzo pozytywne wieści. Coś, na co od dawna czekałeś, w końcu nastąpi. Ta sytuacja powinna Cię nauczyć, że nigdy nie należy tracić nadziei. Ciesz się z sukcesu i podziel się radością z bliskimi, wszak nie ma nic piękniejszego, niż szczęście dzielone z innymi. A na przyszłość uwierz w siebie i nie zamartwiaj się niepotrzebnie na zapas.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Twój grafik niebawem wypełni się dodatkowymi zajęciami. Choć już teraz bynajmniej nie narzekasz na nudę, w najbliższych dniach czeka Cię jeszcze trochę dodatkowych obowiązków. Nie powinieneś jednak zbytnio narzekać, ponieważ korzyści płynące z tej dodatkowej pracy z nawiązką zrekompensują Ci włożony w nią wysiłek oraz oczywiście poświęcony czas.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Od pewnego czasu jesteś bardzo rozdrażniony. Zszargane nerwy to wynik zbyt dużej prędkości, jaką narzuciłeś własnemu życiu. Przez ciągłe zabieganie, telefony, spotkania nie masz czasu na wypoczynek i relaks. Niestety przez to spada także Twoja efektywność pracy, rosną zaległości i próbujesz jeszcze bardziej przyspieszyć. Tak powstaje błędne koło, z którego musisz się w końcu wyrwać.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Należysz do osób, które za wszelką cenę starają się samodzielnie kierować swoim życiem. Bez wątpienia jest to ogromna zaleta, niemniej czasem warto pozwolić zadziałać losowi. W życiu nie brakuje sytuacji, w których nic więcej nie można zrobić. W takich momentach nie powinieneś zamartwiać się na zapas, tylko głęboko wierzyć, że wszystko dobrze się poukłada.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  W ciągu najbliższych dni powinieneś bardziej zadbać o swoje zdrowie. Ból kręgosłupa, żołądka czy głowy nie bierze się z niczego. Przyjrzyj się swojemu rytmowi dnia i jadłospisowi, może się bowiem okazać, że obydwa pozostawiają wiele do życzenia. Pamiętaj także, że tabletka przeciwbólowa nie jest jedynym rozwiązaniem. Może lepiej więcej się ruszać, chociażby na spacerze.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  W najbliższej przyszłości czeka Cię kilka zawirowań w świecie uczuć. Chociaż wydawało ci się, że niektóre relacje i znajomości definitywnie się zakończyły, już niebawem okaże się, że druga strona chciałaby odnowić dawne kontakty. Nie pozwól jednak, aby przeszłość zepsuła coś, co obecnie jest dla Ciebie bardzo ważne i o co naprawdę długo walczyłeś.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Należysz do osób, którym wymyślanie na poczekaniu małych kłamstewek i półprawd przychodzi z łatwością. Pamiętaj jednak, że kłamstwo pozostaje kłamstwem bez względu na swoją wagę. Pamiętaj także, że każdy ma prawo do błędu lub gorszego dnia, nie musisz się więc na siłę zawsze usprawiedliwiać, szukając zmyślonego alibi. Czasem lepiej po prostu powiedzieć prawdę.

   
 • Eko-okna czerwiec 2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.