Aktualności
 • Pacjent SOR-u nie ma koronawirusa!

  25.03.2020

 • W związku z pojawieniem się zagrożenia epidemiologicznego w SORze Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, dyrekcja zdecydowała 24 marca o wstrzymaniu przyjęć. Wynik na szczęście jest ujemny.

  Znowu działa Szpitalny Oddział Ratunkowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3. - Przywieziony tam wczoraj o godzinie 2 karetka pogotowia pacjent nie jest zakażony koronawirusem. Zostało to potwierdzone o godz. 16.30 – powiedział nam Michał Sieroń, rzecznik prasowy szpitala.

  Przypomnijmy, że choremu mężczyźnie pobrano próbki pod kątem zarażenia koronawirusem.
  Szpital podjął wszystkie niezbędne działania prewencyjne. Wdrożył także wszystkie procedury mające na celu minimalizację zagrożenia.

   
 • IrS

 • Koronawirus Blok
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Przed Polską drastyczne ograniczenia wprowadziła Wielka BrytaniaKoronawirus zabił 71-latkaPięć kolejnych zakażeń w województwieKoronawirus: zakaz wychodzenia z domu i inne ograniczeniaSOR w Rybniku zamknięty. Pacjent zataił objawy koronawirusa?

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.