Horoskop
 • Horoskop 11/2020

  18.03.2020

 • BARAN (21.03 – 20.04)
  W najbliższym czasie z wiadomych względów będziesz musiał odwołać kilka ważnych, osobistych spotkań. Spróbuj załatwić wszystkie ważne sprawy przez telefon lub mailowo. Nie narażaj siebie i swoich bliskich! Nie daj jednak po sobie poznać, że uważasz ten czas za stracony. Jeśli głośno powiesz, co myślisz, możesz zaszkodzić samemu sobie.

  BYK (21.04 – 20.05)
  W Twojej rodzinie niebawem dojdzie do konfliktu, w którym Ty zdecydowanie opowiesz się po jednej ze stron. Niestety okaże się, że nie miałeś racji, a osoba, której chciałeś pomóc, skłamała. W takiej sytuacji o wiele lepiej głośno przyznać się do błędu i skrytykować dotąd popieraną osobę, niż uparcie udawać, że nie zna się prawdy.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
  Należysz do osób bardzo spontanicznych. Niejednokrotnie zdarzało Ci się podejmować nawet bardzo ważne decyzje pod wpływem impulsu. W najbliższym czasie powinieneś poświęcić zdecydowanie więcej czasu na dokonanie wyborów w kilku ważnych kwestiach. Zasięgnięcie opinii innych czy też dokładne przemyślenie sprawy przyniosą lepsze rezultaty, aniżeli pochopne działanie.

  RAK (22.06 – 22.07)
  Od pewnego czasu traktujesz noc jak dodatkowe godziny pracy, a nie jak czas na odpoczynek, przez co już teraz nierzadko od samego rana jesteś zmęczony. Taka sytuacja prowadzi nie tylko do tego, że spada efektywność Twojej pracy, ale niebawem odbije się niekorzystnie na Twoim zdrowiu. Czas najwyższy przeorganizować dobę i znaleźć czas na relaks i sen.

  LEW (23.07 – 22.08)
  Ktoś z Twoich przyjaciół niebawem zaskoczy rodzinę i znajomych swoimi planami na przyszłość. Chociaż początkowo może Ci się wydawać, że przyjaciel oszalał, postaraj się spojrzeć na sytuację z jego perspektywy. Czasami nawet najbardziej nieprawdopodobne plany mogą prowadzić do sukcesu. Jeśli Twój przyjaciel będzie pewien swego, wesprzyj go, a nie krytykuj.

  PANNA (23.08 – 22.09)
  Dawno temu pokłóciłeś się z kimś, kto był Ci naprawdę bliski. Wtedy powód kłótni wydawał się Wam obojgu bardzo istotny. Obecnie, z perspektywy czasu, zdajesz sobie sprawę, że nie było warto zrywać kontaktu. Niestety zarówno Ty, jak i druga strona jesteście zbyt dumni, aby zrobić pierwszy krok, a szkoda, bo obydwoje bardzo żałujecie wypowiedzianych wtedy słów.

  WAGA (23.09 – 22.10)
  Od pewnego czasu w Twoją codzienność wkrada się nuda. Zdarzają się godziny, w których na siłę szukasz sobie zajęcia. Dobrym sposobem na takie chwile jest hobby. Innym rozwiązaniem może być nauka. Może jakiś język obcy? Na naukę naprawdę nigdy nie jest za późno, a jeśli się na nią zdecydujesz, to nie tylko zabijesz czas, ale także zdobędziesz nową umiejętność.

  SKORPION (23.10 – 21.11)
  Na horyzoncie czai się konflikt z sąsiadami. Niestety w Twojej najbliższej okolicy mieszkają ludzie, którym ciężko dogadywać się z innymi. Pamiętaj, że na niektóre rzeczy czasem można przymknąć oko, jednak jeśli coś nagminnie się powtarza i coraz bardziej przeszkadza, to absolutnie nie warto udawać, że problem nie istnieje.

  STRZELEC (22.11 – 21.12)
  Masz tendencję do zrzucania na innych odpowiedzialności za swoje porażki. Jeśli coś pójdzie nie tak, jakbyś sobie tego życzył, od razu szukasz winnych dookoła. W ten sposób próbujesz się usprawiedliwić nawet we własnych oczach. Prawda jest jednak taka, że za własne porażki odpowiadasz Ty sam. Czas najwyższy zmierzyć się z rzeczywistością i wziąć odpowiedzialność za własne czyny.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
  Niebawem otrzymasz wiadomość od znajomego, z którym od dawna nie utrzymywałeś kontaktu. Zaproszenie na spotkanie wywoła u Ciebie podejrzenie, że ów znajomy bez wątpienia ma do ciebie jakiś interes i tylko dlatego się odzywa. Myśląc w ten sposób, popełniasz duży błąd. Jest to szansa na odnowienie dawnej znajomości, której nie powinieneś zaprzepaścić.

  WODNIK (20.01 – 18.02)
  Bardzo trudno przychodzi Ci wybaczanie. Pamiętaj, że nie ma ludzi nieomylnych, błędy popełnia każdy z nas i każdy zasługuje na drugą szansę. Jeśli będziesz ciągle wypominał innym ich potknięcia, doprowadzisz do tego, że Twoi najbliżsi i przyjaciele zaczną zwiększać dystans w stosunku do Twojej osoby, aż w końcu zostaniesz zupełnie sam.

  RYBY (19.02 – 20.03)
  Powinieneś lepiej zadbać o zdrowie. Chociaż wiosna coraz bliżej, nie jest to jeszcze dobry moment na całkowitą rezygnację z zimowych ubrań. W najbliższym czasie Twoja odporność na chwilę osłabnie, unikaj więc przemarzania i kontaktu z chorymi osobami. Nie przemęczaj też nadmiernie organizmu, osłabiony jest bardziej podatny na choroby.

   
 • LEON - KOPIA
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.