Czas wolny
 • 17. Rybnicki Festiwal Fotografii Przełożony! Jest nowy termin

  11.03.2020

 • 17. Rybnicki Festiwal Fotografii Przełożony! - Zapraszamy Was już teraz na 17 RFF w dniach 18-20 września, pod warunkiem, że sytuacja w kraju się uspokoi i już nic nie stanie na przeszkodzie Festiwalowi- mówią organizatorzy.


  "Mamy otwarte umysły i serca. Wolimy fakty zamiast gdybań. Dbamy o czyste ręce i intencje. Wiemy, że prewencja jest najtańsza i najskuteczniejsza.

  Niestety, aktualna sytuacja epidemiologiczna oraz zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczące minimalizowania ryzyka zakażenia, jednoznacznie wskazują, aby ze względów bezpieczeństwa przełożyć 17. Rybnicki Festiwal Fotografii zaplanowany [wiele miesięcy temu] na 27-29.03.2020 r.

  Dlatego z autentycznym bólem informujemy, że nie spotkamy się w marcu. Jednak w ostatnich godzinach walczyliśmy o wypracowanie nowego terminu i udało się. To jest prawdziwy cud, za który dziękujemy wszystkim Autorkom i Autorom tegorocznego programu, którzy jednogłośnie wsparli nas w tej trudnej decyzji" - piszą organizatorzy.

   
 • ADR

 • Koronawirus
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.