Czas wolny
 • Teatr Ziemi Rybnickiej odwołuje imprezy

  10.03.2020

 • Teatr Ziemi Rybnickiej odwołuje wszystkie imprezy, od 10 do 15 marca włącznie. - O nowych terminach wydarzeń poinformujemy wkrótce po ich ustaleniu - zapewnia teatr.

  Odwołane imprezy:

  10.03.2020, godz. 19.00. Jazz w Teatrze. Koncert zespołu New Bone - "Longing"

  13.03.2020, godz. 18.00. "A to Polska właśnie" - Fryderyki 2020. Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny

  14.03.2020, godz. 17.55. Richard Wagner "Holender tułacz", transmisja premiery sezonu z Metropolitan Opera w Nowym Jorku  przełożona na 2.06.2020 (retransmisja)

  KINO SENIORA - wszystkie projekcje - 16, 23, 30 - zostają wstrzymane do końca marca 2020


  Bilety zakupione w kasie podlegają zwrotowi w kasie teatru. Bilety zakupione w portalu biletyna.pl podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem zakupów bileterii.

   
 • ADR

 • Medhouse 2.10.2019- 224.06.2020
 • Komentarze:
 • Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.