Sport
 • Trener RKP ROW i grupa młodych zawodników ma kwarantannę nad morzem!

  09.03.2020

 • Trener RKP ROW Rybnik wraz z grupą dzieci z roczników 2007 i 2008 przebywa na obozie nad morzem. Zostali objęci kwarantanną. Nieoficjalnie: trener jest synem mężczyzny, który leży w szpitalu zakaźnym w Raciborzu!
   

   

  Prezes RKP ROW Rybnik Stanisław Jaszczuk poinformował o kwarantannie jednego z trenerów RKP ROW Rybnik i odwołaniu treningów. "W związku z objęciem kwarantanną jednego z trenerów klubu RKP-ROW Rybnik, oraz ZSS, który aktualnie przebywa na obozie sportowym, oraz zawieszeniem zajęć w ZSS (z powodu podejrzenia koronawirusa u jednego z członków rodziny w/w trenera) Zarząd RKP-ROW Rybnik postanowił: – zawiesić zajęcia treningowe wszystkich grup treningowych do odwołania.

   


  Ponadto informujemy, że grupa roczników 2007 i 2008 przebywająca na obozie sportowym została objęta kwarantanną w ośrodku, decyzją PSSE w Kołobrzegu. Najważniejsza informacja – u nikogo z uczestników obozu, łącznie z trenerem, nie stwierdzono jakichkolwiek symptomów chorobowych – wszyscy czują się dobrze!" - uspakaja prezes Jaszczuk.

   
 • (MP)

 • Wspólny rozwój
 • Komentarze:
 • Czytaj także:
 • Mecz rybnickich piłkarzy bez kibiców Koronawirus: pięcioro pacjentów zarażonych w Raciborzu (AKTUALIZACJA)Koronawirus: zawieszone zajęcia w szkołach w Rybniku

  Informujemy, że:

  1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Fundacja Profesjologia Aktywizacji Rynku Pracy (dalej „Wydawnictwo”) z siedzibą i adresem w Rybniku przy ul. Wyzwolenia 10, adres e-mail: redakcja@nowiny.rybnik.pl
  2. Celem zbierania danych jest umożliwienie zalogowania się do gazety internetowej oraz korzystanie z jej funkcji i przeznaczenia.
  3. Podstawą prawną przetwarzania stanowi zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach najlepszego wyboru produktu lub usługi, odpowiadającego Pani/Pana preferencjom.